KulturaSerial

Dobre miejsce

Dobre Miejsce

Bez względu na to czy wierzysz w życie po śmierci czy też nie koniecznie zobacz Dobre Miejsce! Jest bardzo zabawnie, miejscami absurdalnie. Idealny na chwile relaksu, prosty lekki i przyjemny. A do tego wciągający! Uwaga: prawdziwa jazda zaczyna się dopiero w drugim sezonie!

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Dobre miejsce: 7/10

O czym jest Dobre Miejsce?

O życiu po śmierci właśnie! W dobrym, bądź złym miejscu, w zależności od tego ile punktów zdobyłeś podczas życia na ziemi. Nasi bohaterowie trafiają właśnie do dobrego miejsca. Mają całe mnóstwo mrożonego jogurtu i domy o których zawsze marzyli. Kiedy do Dobrego Miejsca trafia Eleanor, wszystko zaczyna się psuć. Nie pasuje tutaj, jej zachowanie w ciągu życia było złe. Zaczynają się więc kłopoty i seria dziwnych zdarzeń, która prowadzi do… końca pierwszego sezonu!

Dobre Miejsce

Dialogi są bardzo zabawne, nawet dla osób nie mieszkających w Ameryce. Warto oglądać ten serial z napisami, ze względu na niektóre frazy nie do przetłumaczenia w fajny sposób na polski. Mogę Wam zdradzić, że w Dobrym Miejscu nie można przeklinać 🙂
Warto też zauważyć, że w Dobrym miejscu wszystko jest kolorowe i przepiękne, co sprawia, że serial ogląda się jeszcze lepiej.

Więcej zdradzić nie mogę, za to Wy możecie sprawdzić jak to jest z tym dobrym miejscem na Netflixie 🙂

Podoba Ci się? Podziel się:
20

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *