KsiążkaKultura

Hopeless – Colleen Hoover

Hopeless | Kulturalnybalagan

Hopeless przeczytałam już jaki czas temu, jednak nadal czasem o niej myślę. Nie jest to kryminał, tylko zwykłe „romansidło” na dodatek dla nastolatek. Jednak, na koniec Colleen Hoover pozostawia czytelnika z wielkim „WOW! Ale to wymyśliła!”. A więc warto – książka jest po prostu pełna emocji.

Żeby było jasne – ta książka to nie jest jakaś wielka twórczość, kwiecisty język i tak dalej. Hopeless Opowiada o parze nastolatków, którzy się w sobie zakochują. Oczywiście oboje mają tajemnice, problemy. Główna bohaterka, Sky, jest trochę dziwna i pokrzywdzona przez los. Jej wybranek Dean Holder, to po prostu łobuz. Ale zakochują się w sobie, jest bardzo przyjemne, niektóre opisy sprawiają, że czytelnik się czerwieni. W końcu wychodzi na jaw, że Holder nie jest tym za kogo się podaje, a Sky nie wie nic o swojej przeszłości.

Tak na prawdę najlepsza jest końcówka – tam dzieje się najwięcej. Dochodzimy do szokującego odkrycia, rodem z kryminałów, które daje nam to poczucie wielkiego WOW – czyli, znaczenia tatuaża, który ma na ręce Holder. I uwierzcie, nie chodzi o jego beznadziejność. Autorka pokazuje nam prawdę na temat przeszłości Sky kawałek po kawałku, wplatając ją w historię.

Hopeless to dobra książka na lato, na plażę. Nie potrzeba podczas jej lektury zbyt wiele wysiłku. Podobnie jak Ugly Love Colleen Hoover. Z tym, że tej książce bliżej do 50 twarzy Greya. Opowiada historię Tate, młodej pielęgniarki, która wprowadza się do mieszkania swojego brata i poznaje Miles’a, który mieszka na przeciwko. Tak samo jak w Hopeless, odkrywamy kawałek po kawałku ich przeszłość.

Ugly love

 

 

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Hopeless: 5/10

⭐️⭐️⭐️⭐️

Ugly Love: 4/10

Jeśli szukasz dużo emocji, wzruszeń i złamanych serc podczas lektury, te pozycje na pewno przypadną Ci do gustu!

Czytaliście inne książki Colleen Hoover? Jak wrażenia, co polecacie? Koniecznie podzielcie się w komentarzu!

Samych wspaniałych książek!

 

ZapiszZapisz

Podoba Ci się? Podziel się:
20

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *