Internetowe odkryciaKultura

💻 Internetowe odkrycia – Fotografia

internetowe odkrycia

Kocham Internet! To nieskończone źródło darmowej wiedzy na każdy temat, miejsce gdzie wartościowe treści czekają tylko na odkrycie! Dlatego Niedzielny Bałagan zamieniam na dwa osobne cykle: wtorek + podcast = ❤️  i czwartkowe Internetowe Odkrycia. Dobrem trzeba się dzielić! A więc dziele się tym, co codziennie mnie inspiruje i uczy czegoś nowego. Na pierwszy ogień tematycznie: fotografia!

Fotografia? Skąd zainteresowanie tym tematem? Było to tak: po posłuchaniu podcastu PositiveMind (o którym pisałam we wtorek), stwierdziłam, że potrzebuje Instagram’a, aby móc tam bałaganić. Fajnie by było mieć miejsce na „kulisy” i ładne zdjęcia! Tyle, że nie wiem jak robić ładne zdjęcia, jak ustawić przedmioty na obrazku itd. W końcu trzeba się rozwijać! I tak odnalazłam wspaniały blog jestrudo.pl. Znajdziesz tam całe mnóstwo przydatnych artykułów na temat tego jak:

✔️ stworzyć ładny i spójny blog

✔️ jak robić piękne zdjęcia (więcej w tym temacie znajdziecie na kanale Natalii)

✔️ skąd brać zdjęcia, grafiki, fonty na blog/fanpage itd. Dodatkowo znajdziesz tam informacje o tym, kiedy można używać takich zdjęć, a kiedy nie 🙂

A to wszystko w pięknych kolorach, z pięknymi zdjęciami i poczuciem humoru. Tam też znajdziesz bank zdjęć do pobrania!

To tutaj znalazłam stronę z darmowymi przepięknymi zdjęciami, która codziennie ułatwia mi życie. Sprawdź koniecznie, tutaj.

Moje pierwsze kroki w robieniu zdjęć możesz podejrzeć na bałaganiarskim Instagramie:

Load More
Something is wrong.
Instagram token error.

 

ZapiszZapisz

ZapiszZapiszZapiszZapisz

ZapiszZapisz

Podoba Ci się? Podziel się:
20

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *