Produktywność

Kobiece zarządzanie czasem!

Kobiece zarządzanie czasem

Książka Oli Budzińskiej „Jak zostać Panią swojego czasu. Zarządzanie czasem w praktyce”

 

Na blog Oli Budzyńskiej natknęłam się przypadkiem. Odrazu się zakochałam w tym pięknym różu. Ola jest Panią Swojego Czasu , stwierdzenie tak bardzo mi się spodobało, że sama zechciałam nią być. „Mieć czas na swoich usługach” to pewnie piękna sprawa. Trafiłam idealnie, akurat do przedsprzedaży trafiła książka, więc całą wiedzę mogłam posiąść w jednym miejscu. Czekałam i czekałam na ebooka (chociaż ogromnie mnie kusiło żeby kupić pięknie zapakowaną książkę w „Paczce Pełnej Czasu”). W pierwszym dniu sprzedaży, jak tylko otworzyłam oczy, sprawdziłam maila i zaczęłam czytać.

Książka jest napisana tak jakbym przeprowadzała prywatną rozmowę z Olą, o tym jak zarządzać sobą w czasie. Znajdziesz tam całe mnóstwo rad, motywacji oraz szczerości. Wspaniale bawiłam się podczas lektury. Uważam, że każda kobieta, która chce zmienić coś w swoim życiu, powinna od niej zacząć.

Kobiece zarządzanie czasem – czym nie jest?

NIE jest to kolejna książka o zarządzaniu czasem napisana trudnym, nudnym językiem. NIE przedstawia nie realnych twierdzeń. NIE przeczytasz w niej, że jak za dotykiem czarodziejskiej różdżki będziesz miała mnóstwo czasu na wszystko i będzie Ci się chciało. A to dlatego, że to jedna z niewielu takich książek napisana przez KOBIETĘ. Ola pisze prosto z mostu jak jest. Obdziera czytelnika z wyobrażenia, że będzie kolorowo, że po przeczytaniu nagle przepracujemy 12 godzin bez zmęczenia, dodatkowo robiąc pranie, gotując, myjąc okna (mycie okien nie jest ani moim, ani Autorki priorytetem) Mówi jak NIE planować. W idealnym świecie udało by się już pierwszego dnia ćwiczyć godzinę dziennie, czytać godzinę dziennie i wyrobić się ze wszystkim. Niestety Nasz świat nie jest idealny – tak samo jak My. Chcesz dostać kopniaka, zabrać się do roboty? Przeczytaj!

Książka ta, jak żadna inna, dodała mi skrzydeł. Zgodnie z życzeniem Oli, wyrażonym na koniec Naszej wspaniałej książkowej podróży, po przeczytaniu wstałam i zabrałam się do roboty. I tak dziś, jestem dumną posiadaczką mojego Bałaganiarskiego Królestwa.

Olu, dziękuję Ci!

Książkę możesz kupić tutaj: Jak zostać Panią Swojego Czasu. Zarządzanie czasem w praktyce

Jeśli chcesz poznać Olę od kuchni, bardzo polecam jej podcasty.

A Ty przeczytałaś ostatnio książkę o zarządzaniu sobą w czasie godną polecenia? Jeśli tak, koniecznie daj znać!

Książka Pani Swojego Czasu
Źródło: http://www.paniswojegoczasu.pl/

 

Podoba Ci się? Podziel się:
20

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *