FilmKultura

Na karuzeli życia

Na karuzeli życia

Przyznaje szczerze: nie jestem wielką fanką Woody’ego Allen’a. Mimo to Na karuzeli życia podobało mi się bardzo! Świetny klimat i kostiumy, w końcu coś realnego! Nic tu nie było przekombinowane, historia jak najbardziej mogła mieć miejsce w rzeczywistości.

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Na karuzeli życia: 8/10

Na karuzeli życia

Historia jest dziecinnie prosta i pospolita. Zamężna kobieta, Ginny, wdaje się w romans z młodszym od siebie mężczyzną. Niestety, Mickey postanawia zakochać się w córce męża Ginny, Carolinie. I tak śledzimy postępki całej trójki. Film idealnie pokazuje ludzką naturę. Widzimy czystą zazdrość i podstępność starszej kochanki, której celem jest nie tylko miłość Mickey’go. Justin jest narratorem opowieści. Wprost opowiada o swoich rozterkach związanych z kobietami. Nie wie którą z kobiet ma wybrać. Czy ma iść za głosem rozsądku czy serca? Spontanicznie czy uczciwie?

na karuzeli życia

Co jest najfajniejsze Na karuzeli życia?

Ja jako wielka, przeogromna fanka Justina oczywiście najbardziej czekałam na jego popisy aktorskie. Cóż, nie było to jakieś zjawiskowe. Nie wiem co mu się stało z twarzą w tym filmie. Mam wrażenie, że ma za dużo makijażu albo za bardzo go wyfotoszopowali. W każdym razie ciężko się na to patrzy. Świetnie za to ogląda się Kate Winslet. Idealnie pasuje do roli żony i kochanki.

Jest zabawnie. Czasem jest to czarny humor, czasem prześmiewanie kogoś/czegoś. Ale śmiałam się. Czasem łapałam się na tym, że w scenach, które w ogóle nie powinny być śmieszne, śmiałam się niesamowicie.

Mój ulubiony cytat z filmu to:

Wyglądasz jakbyś oszalała

Mam wrażenie, że Na karuzeli życia to coś więcej niż ta prosta historia. Postać Ginny jest niewątpliwie interesująca. I to co wydaje się na pierwszy rzut oka oczywiste, wcale takie nie jest. Mimo wszystko uważam, że to właśnie ona była panią całej sytuacji. I nie jestem przekonana co do tego, że nie lubiła łowić ryb 🙂

Widzieliście? Podobało Wam się? Dajcie znać w komentarzu!

Podoba Ci się? Podziel się:
20

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *