Internetowe odkryciaKultura

Niedzielny bałagan (3)

Niedzielny bałagan

Kulturalny przegląd tygodnia

Jak się macie? Kolejny słoneczny tydzień za Nami! Czytaliście coś inspirującego? Zaczęliście nowy projekt wyzwanie?

Dziś będzie krótko i na temat. Taka forma Niedzielnego bałaganu już zostanie 🙂 Wymienię 5 rzeczy, które ulepszyły/wzbogaciły moją rzeczywistość w tym tygodniu.

  1. Quizlet, czyli aplikacja do nauki (nie tylko języków). Możesz, na niej tworzyć fiszki i w ten sposób lepiej organizować naukę. Oczywiście, jest dostępna w wersji na przeglądarkę oraz aplikację na telefon. Więc możesz powtarzać dany materiał w każdej sytuacji (zamiast przewijać Facebook’a).
  2. Podkast Amy Porterfield „Online marketing made easy”. Postanowiłam podszkolić swoją znajomość języka angielskiego i jest to dobry sposób żeby się osłuchać, przy okazji ucząc się wartościowych rzeczy.
  3. Akcja kręć kilometry, czyli rowerowa rywalizacja miast. Zachęca do aktywnego trybu życia poprzez zdrową rywalizację miast! Do wygrania są atrakcyjne nagrody indywidualne i dla miasta. W tamtym roku, mojemu Grodziskowi Mazowieckiemu udało się wykręcić stojaki!
  4. „Pan Mercedes” Stephena Kinga! Jeśli boisz się jego twórczości, a Twoja wyobraźnia po przeczytaniu jego książki nie daje Ci zgasić światła w nocy, to ta książka dla Ciebie. Nie jest AŻ TAKA STRASZNA. Jest za to strrrasznie wciągająca 🙂
  5. Poranna joga! Wyobraź sobie, że 20 min ćwiczeń nie sprawia, że brak Ci oddechu i chcesz wrócić do dalej spać. Zamiast tego masz mnóstwo energii, czujesz się lepiej, zyskujesz wyciszenie i pozytywne nastawienie. To wszystko, możesz osiągnąć ćwicząc rano jogę. Mi wystarczy 20 min z Małgorzatą Mostowską i dzień staje się lepszy! (Jeśli jesteś początkująca? Nie martw się, ja też nie wiem co jest ważniejsze: całe stopy na macie, czy proste nogi ale z dnia na dzień będzie lepiej!)

Dajcie znać, jakie są Wasze odkrycia minionego tygodnia?

Podoba Ci się? Podziel się:
20

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *