O mnie

Bardzo mi miło!

Nazywam się Ada Kinowska, na codzień studiuję psychologie w biznesie i rozwijam prywatne projekty. Uwielbiam zapominać się podczas czytania książek, oglądania filmów oraz seriali. Od zawsze kocham muzykę, ostatnio pokochałam podcasty. Uważam, że aby mieć więcej czasu, na rzeczy które kochamy robić oraz spełnianie marzeń, warto się lepiej zorganizować. Stąd moje zainteresowanie zarządzaniem sobą w czasie. W tym temacie na pewno nie jestem specjalistą, ale chętnie podzielę się z Tobą wiedzą. Może Tobie też ułatwi to życie i przybliży do spełnienia marzeń.

Kocham jeść! Ostatnio staram się jeść zdrowo. Skoro jesteś tym co jesz, to wolę być warzywem niż hamburgerem. Chociaż moja miłość do pizzy i makaronu z krewetkami z Vapiano nie zmalała. W zakładce Lifestyle znajdziesz kilka zdrowych przepisów i moje przemyślenia na temat zmagań ze zdrowszym trybem życia!

 

G R A T I S Y

Zapisz się do newslettera

 

Miejsce to możesz odblokować zapisując się na newsletter. Znajdziesz tam plannery miesięczne i dzienne, do pobrania i wydrukowania. O wszystkich nowych gratisach dowiesz się z newslettera.

Dwa dni przed końcem miesiąca, w zakładce Gratisy! znajdziesz planner na kolejny miesiąc.

Jeszcze więcej Kulturalnego Bałaganu!

Spodobało Ci się tutaj? Sprawdź gdzie jeszcze możesz mnie znaleźć!

Lubimyczytać.pl

Kulturalny Bałagan na lubimyczytać.pl

 

Znajdziecie tam listę książek, które mnie interesują i skróty recenzji pozycji, które już przeczytałam lub przesłuchałam.

Spotify

Muzyczny Bałagan na Spotify

 

 

Spotify to jedyne miejsce, gdzie słucham muzyki. Warto jest zapłacić parę groszy za legalny, nieograniczony dostęp do muzyki. Jeśli chcesz posłuchać moich ulubionych hitów, znajdź playlistę „Muzyczny Bałagan” na Spotify i zaobserwuj, może coś z mojej kolekcji ponad 1000 utworów Ci się spodoba 🙂

Facebook

Grupa Kulturalny Bałagan

Na Bałaganiarskim Facebooku znajdziesz wszelkie aktualności dotyczące bloga, wydarzeń kulturalnych, polecanych blogów, podcasterów, piosenki do potańczenia, linki do artykułów. Jeśli chcesz być na bierząco zapraszam 🙂

Niedawno ruszyła moja grupa na Książka, serial, film – Kulturalny Bałagan. To miejsce do dyskusji na temat książek i seriali. Śmiało! Dołącz, ostrzegaj i polecaj.

Instagram

Load More
Something is wrong.
Instagram token error.

Masz jakieś pytania? Chcesz się czymś podzielić ?

Napisz wiadomość poniżej lub na kontakt@kulturalnybalagan.pl :

ZapiszZapisz

ZapiszZapisz

ZapiszZapiszZapiszZapisz